369575

SKÅL OCH VASER, 3 delar, glas, bl a Bertil Vallien, Kosta, signerade.

Vas signerad Kosta Boda Atelier B Vallien. Skål signerad Boda Atelje B Vallien 412/2. Vas signerad Kosta 48206 A. Ehrner. Höjd 10-20 cm.

Mindre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK