INDUSTRILAMPA, "Triplex-pendel", Johan Petter Johansson, Formgiven 1928.

Grålackerad, delvis kromad metall. Fästes i vägg. Utdragbar. Märkt. Längd ca 145-260.

Slitage, repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK