BESTICKSERVIS, 36+7 delar, importstämplar. Mestadels "Olga", SABE, 1990-tal. Vikt ca 2.068 g.

12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 7 mockskedar. Bär importstämplar.

Brukssliatge. Blad i rostfrittstål. Vikten ink. knivbladen.

Lähtöhinta
8 000 SEK