SILVERFÖREMÅL, 6 st, olika åldrar och modeller. Vikt ca 308 g.

Bl a spets-, gammalsvensk, franska liljan modeller. 2 såsslevar, matsked, sockertång samt 2 strösockerskedar, en från 1787. Matskedens längd 21,5 cm.

Några lagningar. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK