KAFFESERVIS, 3 delar, silver, svenska stämplar 1918. Vikt ca 1260 g.

Svängd form. Kaffekannans höjd 22 cm.

Smärre bruksslitage. Inskription.

Lähtöhinta
5 000 SEK