BORDSLAMPA samt VAS, porslin, Kina, 1800-tal.

Blå/vit dekor. Höjd 21 till 26 cm.

Ej funktionstestad. Borrat hål för elektricitet. Bruksslitage. Nagg

Lähtöhinta
1 500 SEK