SCHACKSPEL, sten, afrikanskt, 1970-tal.

Ljusröd och svart sten. Schackbrädets mått 33 x 33 cm. Pjäser höjd 4,5-10 cm.

Smärre repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK