370442

RING, 18k vitguld med briljant- och baguettslipade diamanter tot ca 0,69ct. 2000-tal. Vikt 3,3g.

Carmose. Storlek 17/53,5. Kvalitet ca Top Wesselton (F-G) / VS.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
12 000 SEK