TAKKRONA, art déco, 1920-/30-tal. Höjd ca 87 cm.

Stomme av metall. Svärtade detaljer. Kupor av frostat glas. Hängande kläpp.

Ytterkupor saknas. Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK