KANDELABRAR, 2 st, Gunnar Ander, Ystad Metall, 1900-talets andra hälft.

Fyra respektive två ljusarmar, smide och färgat glas. Höjd 16 respektive 33 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK