TAKAMPEL, nyrokokostil, 1900-talets andra hälft. Höjd ca 40 cm.

Glas och gulmetall. Tre ljuspunkter.

Kedja med bristningar. Ytslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK