Muut
371687

MOTVIKT TILL LYKTA, bly, 18/1900-tal.

I form av duva. Förgyllt samt bemålat. Längd 23 cm, bredd 40 cm, höjd med kedja 18,5 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?