CIGARETTETUI, silver med detaljer av guld, Moskva, sekelskifte 1800/1900. Total vikt ca 232 g.

Med signaturer i relief och symboler. Knopp av safir. 9x9,5.

Repor, smärre bucklor. Märke efter gummisnodd.

Lähtöhinta
3 000 SEK