37203
SERVISDELAR, 13 st. Porslin. Bing & Gröndahl.
Servisdelar, 13 st. porslin. bing & gröndahl

Terrin med lock samt 12 tallrikar (diam 27). Vitglaserade med tryckt antikiserande dekor resp. dekor av Napoleon och Josefin mf. Delvis förgyllda.

Slitage. Nött dekor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK