SERVISDELAR, 13 st. Porslin. Bing & Gröndahl.

Terrin med lock samt 12 tallrikar (diam 27). Vitglaserade med tryckt antikiserande dekor resp. dekor av Napoleon och Josefin mf. Delvis förgyllda.

Slitage. Nött dekor.

Lähtöhinta
2 000 SEK