Johannes von Ditten

(Norja, 1848-1924)
Johannes von Ditten
(Norja, 1848-1924)

JOHANNES VON DITTEN, olja på duk, signerad.

Norskt fjällandskap. 40x61 cm.

Sedvanligt ytslitage, mindre fläckar. Nålhål i hörnen.

Lähtöhinta
7 000 SEK