SKULPTUR, brons, 1900-talets första hälft.

Man med spjut samt delfin. Signerad i gods R. Vanier. sockel av marmor. Längd 58 cm. Höjd 62 cm.

Sockel med obetydliga nagg. Mindre repor.

Lähtöhinta
7 000 SEK