SKEDAR, 4 st samt SOCKERSKED, silver, bl a London 1803, England 1800-talets början. Totalvikt ca 183 gram.

4 Skedar olika storlekar och modeller: 2 ca 20-21 cm, 2 ca 17 cm.
1 Sockersked ca 10,5.

Slitage. 2 av skedarna bär ingraverade monogram. Anlupet.

Lähtöhinta
1 500 SEK