VEDLÅR MED HYLLSEKTION, Frankrike, 1800-tal.

Gråmålat, två lådor, klaff med underliggande förvaring. Bredd 99, djup 52, höjd 153 cm.

Bruksslitage, senare bemålning, färgbortfall, maskstunget, sprickor, fötter med avslag.

Lähtöhinta
3 000 SEK