BYRÅ, rokokostil, 1950/60-tal.

Fanerad med bland annat mahogny. 2 lådor. Konturerad front. Svängda ben. Längd 62, bredd 34, höjd 70cm.

Bruksslitage. Repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK