SOFFBORD, sk Butlers Tray, England, 1900-talets mitt.

Mahogny. Beslag av mässing. Lös skiva. Total längd 90. Bredd 65. Höjd 48 cm.

Repor. Slagmärken. Fuktfläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK