375842

ARMBAND, 18 k guld, G.D.& C. svenska stämplar 1961. Vikt ca 36 g.

Kedjelänk. Säkerhetskedja. Längd 20 cm. bredd 1,5 cm.

Buckla. Bristning. Smärre repor.

Lähtöhinta
9 000 SEK