VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Glasade pardörrar samt glasade sidor. Invändigt hyllplan, klätt i rött tyg. Intarsia. Bredd 75 cm, djup 33 cm, höjd 172,5 cm. Nyckel finns.

Slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK