BÄNK, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Gråmålad. Dekor av bronserade fleuroner. Bladhölstrade ben. Klädd sits. Längd 71 cm.

Slitage, repor. Klädsel med fläckar.

Lähtöhinta
1 800 SEK