BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt

Fanérad i olika träslag, intarsiadekor, tre lådor, klaff med bakomliggande lådinredning, 2 skåpsdörrar, stenskiva. Längd 121, bredd 50, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor, krackelyrer i lacken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK