PARTI SILVER, 5 delar, bl.a. Albin Öijving, 1946, vikt ca 1100 g.

2 talllrikar diameter 17 respektive 24,5 cm
tulpanformat glas på fot med kula höjd 13 cm
pokal höjd 11,5 cm
glas höjd 10 cm

Slitage. Repor. 2 bär inskriptioner.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?