TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft. Höjd 21 cm.

Mässingsfärgad metall. Raster i plast. Diameter 38 cm.

Sedvanligt ytslitage, repor, mindre buckla. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK