SCARFS, 2 st, Christian Dior, 1970-tal.
Scarf, siden, märkt Christian Dior, mörkblå botten med flerfärgad paislymönster, ca 73 x 78 cm.
Scarf, siden, märkt Christian Dior, mörkblå botten med flerfärgad floraldekor, ca 75 x 75 cm.
Bruksslitage. Fläckar.
En med originalemballage medföljande.