LINNESKÅP, 1800-tal.

LINNESKÅP, 1800-tal.

Dörr med spegel, två lådor. Senare bemålning och kompletteringar. Bredd ca 86 cm, djup 45 cm, höjd ca 203 cm.

Slitage. Kompletteringar. Längsgående spricköppning på bakstycket.

Lähtöhinta
4 000 SEK