François Lemoyne

(Ranska, 1688-1737)
François Lemoyne
(Ranska, 1688-1737)

FRANCOIS LE MOYNE, efter, kopparstick, 1800-tal.

Figurscen. 44x54 cm.

Ram utan glas, klistrad på pappannå, fuktskador, tejprester, gulnad.

Lähtöhinta
1 500 SEK