Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
376980

BROSCHER, 2 st, 18k guld samt 8 odlade pärlor, Stockholm, 1950-tal. Vikt 8 g.

Brosch med 8 odlade pärlor, Guldvaruhuset, Stockholm, 1955, höjd 4 cm. Brosch, 18k guld, BE Franzen, Stockholm, 1950, höjd 5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK