377237

ARMBANDSUR, 18 k guld, Breitling Lady J .

Kvarts. Safirglas. Emaljdekor. Vit urtavla. Datumvisning.
Lady J 200 meter 660 Feet. K 52065-0205. Diameter 32 mm utan krona. Armband svart läder. Originaletui samt box. Dokumentation.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
18 000 SEK