PARTI BÖCKER, 12 st, "Les Prix Nobel" 1905-1961, Nordstedt & Söner.

1905, 1906, 1910, 1911, 1918, 1923, 1926, 1927, 1930, 1952, 1960 och 1961.

Ej genomgångna. Slitage. Skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK