SERVERINGSVAGN, J.H fabrikerna, Sävsjö. Sweden. 1950/60-tal.

Brickor av formpressad teak. Två plan. I hopfällbar stomme i mässing. Fyra hjul. Bränmärkt. Brickornas diameter ca 45m, höjd ca 69.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK