Barock

Barock

SKÅP, barockstil, 1900-talets början.

Dörrpar med sidor med svarvade kolonetter, dörrar med dekor av speglar, bakomliggande hyllplan och två lådor. Två lådor i front. Svärtade kulfötter. Längd ca 185, bredd ca 80, höjd ca 220 cm.

Sprickor. Slitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK