PARTI SILVER, 3 delar, 1900-talets första hälft/mitt. Total vikt ca 248 g.

Skål, GAB. Visitkortshållare, stämplad sterling. Sked, engelska stämplar. Skål, höjd 9 cm.

Bruksslitage. Skål bär gravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK