BORDSLAMPA, gulmetall, Louis XVI-stil, 1900-talets fjärde kvartal.

Bacchusfigur på piedestal. Höjd 34 cm.

Sedvanligt ytslitage. Något anlupen. Buckla. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK