FINGERBORG SAMT DOSOR, 6 delar, silver. Vikt ca 238 g.

Dosa, 1862, längd 8 cm. Snusdosa, längd 9 cm. Dosa i form av bok, dosa med emaljdekor samt dosa, engelska stämplar. Fingerborg, höjd 2 cm.

Smärre bruksslitage. Snusdosa med inre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK