379547

FLAKONG, LOCKDOSA SAMT CIGARETTDOSA, 1900-talets första hälft.

Flakong och lockdosa av rosa glas och mässing. Flakongens höjd 14 cm. Cigarettdosa av mässing. Längd 10 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK