379845

BREVPRESS, malakit, 1900-tal.

BREVPRESS, malakit, 1900-tal.

Bas fanérad med malakit. Rektangulär form. Bronserad figur med yxa. Längd 14, bredd 8,5, höjd 13cm.

Bruksslitage. Fanérbortfall. Ej ursprunglig figur. Nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK