TEXTILIER, 2 delar, 1800-tal.

TEXTILIER, 2 delar, 1800-tal.

Kuvert med pärlbroderier samt initialer, daterad 1873, 27x19 cm. Börs med plakett i metall med texten"Låt och nöjet öka och en pipa röka", höjd 8 cm.

Slitage, blekt.

Lähtöhinta
3 000 SEK