Knut Fägersköld

(Ruotsi, 1840-1912)
Knut Fägersköld
(Ruotsi, 1840-1912)

KNUT FÄGERSKÖLD, olja på duk, signerad och daterad -89.

Marint motiv. 16 x 21,5 cm.

Dukskada. Krackelyr.

Lähtöhinta
1 200 SEK