SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan stil, omkring 1900.

Björk med detaljer i svärtat trä. Bordet med utdragbar låda. Flankerat med kolonner. Spegelns höjd 171 cm. Konsolbordets bredd 78 cm, djup 30,5 cm, höjd ca 51,5 cm.

Slitage. Repor. Anlöpning på glas.

Lähtöhinta
2 500 SEK