Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BYRÅ, 1800-talets andra hälft.

Fanerad med valnöt. Skuren dekor. 4 lådor. Beslag av mässing. Längd 110. Djup 50. Höjd 97 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK