PARTI DOSOR, 8 st, silver, olika nationaliteter, 1800-1900-tal. Total vikt ca 437 g.

Snusdosor, puderdosa, pillerdosa. Längd 1,8-9 cm.

Bruksslitage. Emaljdosan med skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK