TAKPENDEL, "Triplex", Johan Petter Johansson, 1940/50-tal, Asea.

61726. Böjd arm med ljuspunkt, pendel med skärm av plåt. Längd 109 resp 130 cm.

Slitage, skador, repor. Förgbortfall. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
5 000 SEK