VIKSKÄRM, gustaviansk stil, 1900/2000-tal.

Bemålat trä samt linnetyg. Tre sektioner. Längd 3x50 cm, Höjd 135 cm.

Visst slitage, smärre avslag.

Lähtöhinta
2 000 SEK