FÅTÖLJ, senempire, 1800-talets mitt.

Mahogny. Djuphäftad rygg. Fast stoppad sits. Skuren dekor.

Klädsel med hål och slitage. Sprickor och fanerskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK