381575

ARMBAND, odlade pärlor, lås i 18k guld med cabochonslipad malakit, 1900-talets andra hälft. Vikt 28 g.

Treradigt armband, pärlor med diameter ca 5 - 7 mm. Total längd armband 16 cm.

Brukslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK