Kellot
381883

ARMBANDSUR, herr, guld på stål, Certina, Automatic, Blue Ribbon. 1970/80-tal.

Herrklocka. Automatisk, datum, guldfärgad urtavla, batongindex, plexiglas, bakboett i stål, diameter 34mm. Läderband.

Slitage. Glas repigt. Krona med kraftigt slitage. Slitage på bakboett. Ej funktionstestad. Läderband skadat.

Lähtöhinta
1 500 SEK