SKRIN, silver, rokokostil, 1900/2000-tal, svenska importstämplar. Vikt ca 2072 g.

Rektangulärt med fällock och tassfötter. Rik dekor av blad, rosor, frukter och rocailler. Invändig förgyllning Längd 32, bredd 23, höjd 10 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
12 000 SEK